Gravírování a řezání laserem - naše výroba 

 

Potřebujete vyřezat či vygravírovat grafický návrh do dřeva, plastu, kovu, skla, kamene nebo kůže?  

Jsme tu pro vás.Gravírování

Laserové gravírování/řezání

Nejmodernější gravírovací stroje jsou laserové. Asi nejpoužívanější je druh laseru CO2, který umí gravírovat organické materiály jako dřevo, plast, sklo a kůže. Laser vyniká svou přesností, rychlostí, flexibilitou a trvalostí výsledku, . Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis, který lze odstranit pouze hrubou silou.

Pro tyto vlastnosti je popis laserem velmi oblíbený například v reklamě, Díky svým přednostem tato technologie postupně vytlačuje klasické gravírování.

Využití najde například při umísťování loga na reklamní nebo upomínkové předměty ze dřeva, skla, plastů, gumy, kůže, umělé kůže, koženky a kovu (3D loga , nože, vývrtky na víno, stojánky, dřevěná prkénka, tácy, přívěsky, otvíráky, sklenice , zapalovače, apod.).

Gravírování pomocí laserové technologie představuje dokonalé propracování gravírovaného nápisu či grafiky, jak po technické, tak i po estetické stránce. Tato moderní laserová technologie je založena na odpaření materiálu nebo barvy do hloubky v řádu mikrometrů. Laserovým gravírováním je možno vytvořit do povrchu materiálu plastický ornament, nápis či logo. Hloubka gravírování je až do 15 mm.

Gravírování nachází uplatnění ve všech oborech a firmách po celém světě

DŘEVO

Gravírování a řezání

 • Dřevo ŘEZ do tloušťky 0-15mm , Dřevo GRAVÍROVÁNÍ  do tloušťky 700mm .     Je možno gravírovat i celý kmen či větší kusy dřeva.
 • Vyřezávání do dřeva ( Loga , 3D písma , obaly na knihy , Vyřezávání dle obrázku /fotky.)  nebo podle vašeho vlastního návrhu. Pracujeme s formáty (PLT , DXF , PNG , JPG , TIF a další ), ale jsme schopni si převést jakékoliv formáty.
 • Laserové Gravírování je metoda rytí do dřeva nebo jiných materiálů, při kterém se odpařuje část materiálu teplotou laserového paprsku.
 • Vyrábíme i polotovary ( tvarové písmena a podobně)

PLAST

Gravírování a řezání

 • Plast ŘEZ do tloušťky 0-15mm , GRAVÍROVÁNÍ PLASTU do tloušťky 700mm . Možnost gravírování plastu
 • Vyřezávání do dřeva ( Loga , 3D písma , obaly na knihy , Vyřezávání dle obrázku /fotky.) pokud máte už vlastní návrh? Pracujeme s formáty (PLT , DXF , PNG , JPG , TIF a další ), ale jsme schopni si převést jakékoliv formáty.
 • Gravírování je metoda rytí do dřeva nebo jiných materiálů při, kterém se se odpařuje část materiálu svitem laserového plamene do materiálu.
 • Vyrábíme i polotovary ( tvarové písmena a podobně)

SKLO

Gravírování

 • Sklo jakékoliv tloušťky lze u nás gravírovat . Gravírování /pískování skla je velice oblíbená metoda světelného loga které funguje na lomu světla v za pískované/vygravírované oblasti. Možnost gravírování je i celá tabule ,maximálně však 1300 x 900mm. 
 • Gravírování SKLA ( Loga , 3D písma , Gravírování dle obrázku /fotky.) pokud máte už vlastní návrh? Pracujeme s formáty (PLT , DXF , PNG , JPG , TIF a další ), ale jsme schopni si převést jakékoliv formáty.
 • Vyrábíme i polotovary dle požadavků zákazníka.

KÁMEN

Gravírování

 • Kámen jakékoliv tloušťky lze u nás gravírovat . Gravírování /pískování KAMENE je velice oblíbená a rychlá metoda vyrytí požadovaného písma nebo obrazu do kamene (ŽULA , BŘIDLICE , ŘÍČNÍ KÁMEN , FOTKY DO KAMENE NA NÁHROBEK), která funguje na lomu světla v za pískované/vygravírované oblasti. Možnost gravírování je do velikosti 1300 x 900mm.
 • Gravírování Kamene ( PÍSMO NA NAHROBEK , FOTKA NA NÁHROBEK, Gravírování dle obrázku /fotky.) pokud máte už vlastní návrh? Pracujeme s formáty (PLT , DXF , PNG , JPG , TIF a další ), ale jsme schopni si převést jakékoliv formáty. POKUD NÁVRH NEMÁTE MUŽEME VÁM JEJ ZPRACOVAT 
 • Vyrábíme i polotovary dle požadavků zákazníka.

KŮŽE

Řezání a Gravírování

 • KŮŽE ŘEZ do tloušťky 5mm , KŮŽE GRAVÍROVÁNÍ  jakákoliv tloušťka. Možnost gravírování je do maximální velikosti koženého plátna 1300x900mm
 • Vyřezávání KŮŽE ( Loga , 3D písma , obaly na knihy , kožené čalounění , peněženky , dekorace , možností je spousta vše se dá vyrobit na laseru viz video výše , Vyřezávání dle obrázku /fotky.) pokud máte už vlastní návrh? Pracujeme s formáty (PLT , DXF , PNG , JPG , TIF a další ), ale jsme schopni si převést jakékoliv formáty. Pokud návrh nemáte nevadí. Postaráme se o návrh nebo představu o produktu.
 • Gravírování je metoda rytí do dřeva , kůže ,skla ,platu ,kamene nebo jiných materiálů při, kterém se se odpařuje část materiálu svitem laserového světla do materiálu.
 • Vyrábíme i polotovary ( tvarové písmena a podobně)