Vlastní laserově gravírované a řezané produkty pro firmy i jednotlivce

Nabízíme dostupné a spolehlivé laserové řezání a gravírování , které vám umožní vytvářet unikátní a precizní výrobky.


Gravírování (rytí)

Laserové gravírování je technologie, která se používá k úpravě různých materiálů pomocí laseru. Díky laseru lze vygravírovat text, logo, obrázek nebo jiný motiv do hloubky v řádu milimetrů na téměř libovolný předmět. Laserové gravírování může být provedeno na různých materiálech, včetně kovu, nerezu, mosaz, bronzu, hliníku, plastu, skla, dřeva, kůže, kamene, keramiky, gumy, korku, textilu, papíru i potravin.

Jednou z výhod laserového gravírování je, že pracuje bezdotykově, což umožňuje upravovat i velmi cenné předměty bez rizika poškození nebo znehodnocení. Díky rotačnímu nástavci lze také laserově gravírovat válcové předměty. Laserová technologie také umožňuje vyřezávání, což se hodí například při výrobě modelů nebo ozdob.

Naše služby zahrnují:

gravírování laserem, řezání laserem, gravírování, řezání laser, ostrava, gravírování dřeva, gravírování plastu, gravírování skla, gravírování kamene, gravírování kůže, gravírování kovu, gravírování nerezu, gravírování hliníku.


Řezání laserem

Řezání laserem je technologie, která se používá pro řezání různých materiálů, například papíru, dřeva, plexiskla, plastu , kovu , kamene nebo kůže. Laserové řezání se vyznačuje vysokou rychlostí, přesností a cenovou dostupností. Díky svým vlastnostem se laserové řezání používá při výrobě modelů, nápisů, log, jmenovek, dekorací a mnoha dalších věcí.

Laserové řezání se používá také při výrobě architektonických modelů z různých materiálů, například béžové dřevité lepenky, překližky nebo plexiskla. Pro modeláře lze použít i balsu nebo leteckou překližku.

Laserové řezání se používá také pro vyřezávání nápisů na svatby, srdíček jako upomínky, jmenovek, dekorací na stěny a firemních log. Laserové řezání se používá i pro řezání překližky různých tloušťek a barvy, kterou lze později natřít. Plexisklo v různých barvách se používá především pro vyřezávání firemních log.

Řezání do kovu, například nerezové oceli, provádíme ve spolupráci s partnerskou společností. Vyřezané kovové předměty mohou být poté i popsan