GRAVÍROVÁNÍ SKLO

Nabízíme dostupné a spolehlivé laserové řezání a gravírování , které vám umožní vytvářet unikátní a precizní výrobky.

Gravírování SKLA

Gravírování do skla laserovým paprskem je technologie, která umožňuje vytváření přesných a precizních vzorů a textů na skle pomocí laseru. Tento postup je často považován za přesnější a rychlejší než tradiční pískování, navíc může být i levnější v případě velkého množství kusů. Laserové gravírování skla je také oblíbené pro svou schopnost vytvářet velmi jemné detaily a přesné linky. Může být použito pro označení skleněných výrobků, dekorativní skleněné předměty nebo jako součást uměleckých děl. Je to také využívané pro vytváření pamětních sklenic nebo skleněných trofejí. 

Využití

  • Sklenice s logem , nápisem nebo fotkou.
  • Plakety
  • Poháry a ocenění
  • Vytváření vzoru a LOGA na skleněnou tabuli
  • Označení kanceláří
  • Firmní doplnky a označení LOGA
  • Piktogramy LED světelné ( vytvořené pusobením lomu světla do gravirované části)

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

TECHNOLOGIE

GRAVÍROVÁNÍ SKLA probíhá laserovým označením podobnému pískování kdy ale oproti pískování drtíme pouze tenkou svrchní vrstvu např. sklenice BEZDOTYKOVĚ. Sklenice jsou pernamentní a vydrží delší dobu a je možné je vkládat i do myčky  .Po vygravírování vytvoří tenkou nesmazatelnou a odolnou  o tlouštce 0,05mm. např. TEXT , LOGO , FOTO . Povrch je nesmazatelný a chemicky odolný i proti povětrnostním a chemickým vlivům. 

MAXIMÁLNÍ VELIKOST TABULÍ 1300mm (š) x 900mm (v) x 80mm (t) 

MAXIMÁLNÍ VELIKOST SKLENIC  pruměr 70mm a délka 300mm. je vhodné i pro celé lahve.

Laserové gravírování do skla je technologie, která se používá k vytvoření trvalého vzoru nebo označení na skle pomocí laseru. Tento proces je obvykle řízen počítačem, který ovládá laser a určuje, jaký vzor má být vytvořen.

Laserové gravírování do skla se používá v široké škále aplikací, od výroby šperků a dekorativního skla po značení bezpečnostních skleněných tabulí a panelů. Tento proces je velmi přesný a umožňuje vytvářet velmi detailní vzory a označení. Navíc je laserové gravírování do skla trvalé a odolné vůči většině chemikálií, takže se často používá k označování skleněných výrobků, které jsou určené pro dlouhodobé používání.

Výhody laserového gravírování do skla zahrnují rychlost a přesnost procesu, schopnost vytvářet velmi detailní vzory a označení, a trvalost výsledků. Nevýhody mohou zahrnovat vyšší náklady na vybavení a materiály než u jiných technologií tisku, a také potřebu speciálního školení pro pracovníky, kteří s touto technologií pracují.

MATERIÁLY

  • SKLO (ČIRÉ , OPÁL , BAREVNÉ)
  • SKLENICE
  • SKELNĚNÉ TABULE (KLASICKÉ A TVRZENÉ)