GRAVÍROVÁNÍ KŮŽE A KOŽENKY

Nabízíme dostupné a spolehlivé laserové řezání a gravírování , které vám umožní vytvářet unikátní a precizní výrobky.

Gravírování KŮŽE A KOŽENKY

Gravírování do kůže je technika, při které se do kůže vyřezává písmena, čísla nebo obrázky. Tato technika se často používá k vytváření osobních věcí, jako jsou kožené peněženky nebo opasky s osobním vyznačením. Gravírování do kůže může být provedeno ručně nebo pomocí stroje. Ruční gravírování je časově náročnější, ale může vést k velmi pěkným výsledkům. Strojové gravírování je rychlejší a umožňuje vytvářet přesnější vzory. Gravírování do kůže může být provedeno na různých druzích kůže, včetně hovězí, kozí, ovčí a exotických druhů. 

Využití

  • Věnování a inciály nebo texty 
  • Peněženky
  • Kabelky
  • Opasky
  • Diáře
  • Hodinky

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

TECHNOLOGIE

GRAVÍROVÁNÍ do kůže probíhá laserovým označením , kdy na požadovaný materiál za pomoci lasere přesně vyryjeme např. TEXT , LOGO , FOTO . Povrch je nesmazatelný a chemicky odolný i proti povětrnostním vlivům. 

 MAXIMÁLNÍ VELIKOST  1300mm (š) x 900mm (v) x 80mm (t) 

Gravírování pomocí laseru je moderní technologie, která se často používá k vytváření přesných vzorů a ozdob na kůži a kožených výrobcích. Laserové gravírování je rychlejší a přesnější než ruční gravírování a umožňuje vytvářet složitější vzory s menšími detaily.

Proces laserového gravírování začíná tvorbou digitálního vzoru, který se poté odesílá do počítače řízeného laserového gravírovacího stroje. Laserový paprsek se pak používá k vyřezávání vzoru do kůže nebo koženky. Kůže nebo koženka se položí na stůl stroje a laserový paprsek se pohybuje nad nimi podle digitálního vzoru, vyřezávající vzor do povrchu.

Laserové gravírování je velmi přesná technologie a umožňuje vytvářet velmi detailní vzory s přesností na úrovni mikronů. Je také velmi rychlá a umožňuje vytvářet velké množství výrobků za krátkou dobu. Navíc laserové gravírování nezanechává žádné poškození okolní kůže nebo koženky, takže výsledné výrobky vypadají profesionálně a jsou kvalitní.

MATERIÁLY

  • KŮŽE ( HOVĚZÍ , OVČÍ , KOZÍ ,....)
  • KOŽENKA