KŮŽE


Kůži zpracováváme formou gravírování i řezání. Maximální rozměry gravírování a řezání jsou 900x1300mm x 700mm hloubka. Tato technologie je vhodná pro různé zdobení kůže, kožených obalů, nášivek a podobně. 

Řezání (CUT) - Laserem

Řezat jde Kůži jakékoliv toušťky. Z kůže se dá vyrábět veliká škála produktů či polotovaru ( Připrava výřezů na konské sedla včetně děr na sešití a např. ruzně vypalovaného loga na kůži , vyřezávání dílů kabelek , pěněženek nebo doplňků oblečení.  ale i mnoho dalších  . Řezání laserem je vysoce přesné až na 0.1mm a jsme schopni řezat velkou rychlostí a v různých tvarech, které se dají vyřezat pouze laserem protože u standartních strojů pro tuto tvorbu je využíván vyřezávací lis s formami což jsou opět obrovské náklady navíc. Na videu víše vidíte proces gravírování což je rytí do materiálu v tomto případě bez dotykovou formou (je o čisté laserové světlo s CO2).

Gravírování (ENGRAVING) - Rytí Laserem

Gravírovat jde Kůže od tloušťky 0-700mm. Jde tedy vygravírovat velice velké objekty . Gravírování laserem je taktéž vysoce přesné až na 0.1mm a jsme schopni taktéž gravírovat velkou rychlostí což jde taktéž provádět frezováním z vyžším poměrem času (fréza je 10-20x pomalejší. Na videu víše vidíte proces gravírování což je rytí do materiálu v tomto případě bez dotykovou formou (je o čisté laserové světlo s CO2).

Výhody gravírování jsou : Nejvyžší rychlost a učinost obrabění materialů ze všech CNC strojů což šetří výrobní náklady a vaší peněženku.Obrábí se at už rytím nebo řezaním formou světla jehož rychlost přenesení na obraběný objekt je 1 079 252 848,8 km/h .

CO2 laser je jeden z nejstarších plynových laserů (v roce 1964 ho vynalezl C. Kumar N. Patel v Bellových laboratořích.


ZDE MŮŽETE ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ.

RÁDI PORADÍME.