NEREZ/OCEL/HLINÍK/BAREVNÉ KOVY


KOVY zpracováváme formou gravírování a řezání . Maximální rozměry gravírování a řezání jsou 900x1300mm x 700mm hloubka. Touto technologií vyrábíme originální reklamní předměty, ale také náhrobky nebo pamětní desky. 

Gravírování (ENGRAVING) - Rytí Laserem

Gravírovat jde KOVY od tloušťky 0-700mm do velikosti 900 x 1300mm . Jde tedy vygravírovat velice velké objekty . Velice často pracujeme s materiály : NEREZ , HLINÍK , OCEL , MĚD , BRONZ (KDE MUŽEME KRAVÍROVAT I DETAJLNÍ FOTKY) ale i mnoho dalších . Gravírování laserem je taktéž vysoce přesné až na 0.1mm a jsme schopni taktéž gravírovat velkou rychlostí což jde taktéž provádět ručním rytím či strojnímrytím diamantovou frézou z vyžším poměrem času a financí na obráběcí nástroje  (fréza je 10-20x pomalejší). Na videu víše vidíte proces gravírování což je rytí do materiálu v tomto případě bez dotykovou formou (je o čisté laserové světlo s CO2).

Výhody gravírování jsou : Nejvyžší rychlost a učinost obrabění materialů ze všech CNC strojů což šetří výrobní náklady a vaší peněženku.Obrábí se at už rytím nebo řezaním formou světla jehož rychlost přenesení na obraběný objekt je 1 079 252 848,8 km/h .CO2 laser je jeden z nejstarších plynových laserů (v roce 1964 ho vynalezl C. Kumar N. Patel v Bellových laboratořích.


ZDE MŮŽETE ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ.
RÁDI VÁM PORADÍME.