SKLO


Dřevo zpracováváme formou gravírování nebo řezání .Maximální rozměry gravírování a řezání jsou 900x1300mm x 700mm hloubka. Touto technologií vyrábíme různé světelné reklamy, dárkové předměty, pamětní desky nebo jiná stylová značení. 

Gravírování (ENGRAVING) - Rytí Laserem/PÍSKOVÁNÍ SKLA

Gravírovat jde sklo všech tlouštěk maximálně však plocha 900x1300mm . Jde tedy vygravírovat velice velké objekty . Velice často pracujeme se sklenicemi a skleněnými tabulemi do kterých si klienti mohou vyrýt například firemní logo ,reklamní poutač , či fotku .Pokud se pak do takovéhoto loga zasvítí led diodou, rozsvítí se všechna vygravírovaná místa což funguje na principu lomu světla .Je možno rýt i do sklenic váš vlastní motiv . Gravírování laserem je taktéž vysoce přesné až na 0.1mm a jsme schopni taktéž gravírovat velkou rychlostí což jde taktéž provádět frezováním s diamnatovou CNC frézkou z vyžším poměrem času (fréza je 10-20x pomalejší. Na videu víše vidíte proces gravírování což je rytí do materiálu v tomto případě bez dotykovou formou (je o čisté laserové světlo s CO2 a vysokým výkonem).

Výhody gravírování jsou : Nejvyžší rychlost a učinost obrabění materialů ze všech CNC strojů aniž by se stroj dotkl obráběnéhoo povrchu což šetří výrobní náklady a vaší peněženku.Obrábí se at už rytím nebo řezaním formou světla jehož rychlost přenesení na obraběný objekt je  

 1 079 252 848,8 km/h .CO2 laser je jeden z nejstarších plynových laserů (v roce 1964 ho vynalezl C. Kumar N. Patel v Bellových laboratořích.


ZDE MŮŽETE ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ.

RÁDI PORADÍME.