FOTO KOUTEK/FOTO BUDKA

Foto-koutek na svatby , oslavy, firemní večírky

Jsme specialisté na pronájem fotobudek a fotokoutků v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí. S radostí vám nabízíme širokou škálu možností pro vaše speciální události.

Chcete si přidat zábavný prvek na firemní večírek v Ostravě? Naše fotobudky jsou ideální volbou! Přinášíme vám nejen nezapomenutelnou zábavu, ale také příležitost k budování týmového ducha a vytváření společných vzpomínek. Prostor pro kreativitu je neomezený, ať už se rozhodnete pro klasické fotky, fotomontáže nebo animace.

Plánujete svatbu a hledáte originální způsob, jak rozveselit své hosty? Naše foto koutky jsou tím pravým řešením! S nabídkou různých pozadí, rekvizit a přizpůsobení fotografií vašemu svatebnímu tématu, vytvoříme úžasné vzpomínky na tento nezapomenutelný den. Vaši hosté si budou moci okamžitě odnést výtisky fotografií, které jim připomenou krásné chvíle strávené na vaší svatbě.

Ať už se jedná o firemní akce, svatby, oslavy nebo jiné události, nabízíme pronájem našich fotokoutků a fotobudek. S našimi moderními zařízeními, profesionálními fotografiemi a rychlými tiskárnami si vaši hosté budou moci okamžitě odnést výtisky svých fotografií. Těšíme se na to, že vám pomůžeme vytvořit zábavu, která bude oslnit vaše hosty.

Nabízíme pronájem fotokoutků a fotobudek nejen v Ostravě, ale také v dalších okolních oblastech, jako jsou Beskydy, Frýdek-Místek, Opava, Havířov a Třinec. Naše služby jsou k dispozici po celém regionu, ať už se jedná o menší soukromé oslavy nebo velké korporátní akce.

Dejte nám vědět, jakou událost plánujete a my vám rádi přizpůsobíme naše služby tak, aby splňovaly vaše potřeby. Kontaktujte nás ještě dnes a rezervujte si svůj foto koutek nebo fotobudku pro nezapomenutelnou zábavu na vaší události!

Hlavní použití

 • Foto koutek na svatbu

 • Foto koutek na firemní večírek

 • Foto koutek na festival

 • Foto koutek na oslavu nebo narozeniny

 • Foto koutek Ostrava

 • Foto koutek Frýdek-Místek
 • Foto koutek Opava

 • Foto koutek Havířov
 • Foto koutek Český Těšín

 • Foto koutek Třinec
 • Foto koutem Moravskoslezský kraj

Možnosti Foto-koutku a fotoobudky

Jak vše probíhá ?

Po vyplnění formuláře vám zavoláme a vyřídíme vše potřebné přesně vám na míru s rezervací a smlouvou na daný datum a čas. Foto koutek/budka se nainstaluje na vaši svatbu , firemní akci nebo oslavu a můžete se hned fotografovat. Foto-koutek může být jak s foto-tiskárnou tak s pozadím které za vámi vykreslí například  motivy dovolené u moře nebo přírodní motivy.


Kolik stojí pronájem? Jaká je doba pronájmu?

Cena pronájmu je různá dle výběru z balíčků, které máme připraveny.

Ceny jsou od 4500,-


Kam jsi můžeme foto koutek objednat?

Foto-koutky pronajímáme v rámci rentabilní dojezdové vzdálenosti Moravskoslezského kraje (např. Ostrava , Frýdek-Místek, Beskydy , Havířov, Třinec, Opava a spoustu dalších míst)

Dají se tisknout fotky?

Foto koutek/ foto budka je vybavena tiskárnou fotek ve standartní  velikosti 10x15cm. Je možno odesílat i na váš e-mail.

Kolik místa foto koutek zabere?

Nejvhodnější je mít minimální místo 3x3m s výškou stropu min 2,5m.